Please wait while JT SlideShow is loading images...
Saneczki.plSaneczki.plSaneczki.plSaneczki.plSaneczki.pl

Fundusz


„Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki”

 

Dnia 25 maja 2012 roku podpisana została umowa Nr UDA - POIG.08.02.00-04-098/11-00 z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Przedmiotem umowy jest udzielenie VERIGO POLSKA , dofinansowania na realizację projektu o nazwie „Wdrożenie zautomatyzowanego systemu B2B wspierającego procesy współpracy firmy VERIGO POLSKA z partnerami biznesowymi”.
Dofinansowanie projektu wynosi 111.750 zł i stanowi 50,57% kosztów związanych z realizacją niniejszego projektu.
Celem Projektu jest poprawa konkurencyjności i wzrost efektywności kooperujących firm, dzięki wdrożeniu nowoczesnego i zautomatyzowanego systemu teleinformatycznego, umożliwiającego integrację procesów współpracujących firm. System będzie dopasowany do specyfiki współpracy firmy VERIGO POLSKA z partnerami handlowymi i będzie składał się z modułów obiegu dokumentów i modułu B2B. Dzięki wykorzystaniu narzędzi platformy B2B automatyzacji ulegnie przepływ informacji i procesów biznesowych związanych z generowaniem zamówień przez odbiorców i ich realizacją przez Verigo. Dzięki stałemu dostępowi do aktualizowanych w czasie rzeczywistym stanów magazynowych będzie możliwe elektroniczne składanie i potwierdzanie zamówień.

Kontakt:

Marcin Żukowski                      Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

STAN REALIZACJI PROJEKTU

Etap Okres realizacji Zadania Stan
ETAP I 01/06/12 - 31/07/12 Prace przygotowawcze , analizy Zrealizowany
ETAP II 01/08/12 - 31/12/12 Przygotowanie środowiska produkcyjnego dla systemu B2B i rozpoczęcie prac nad jego budową Zrealizowany
ETAP III 01/01/13 - 31/05/13 Kontynuacja prac nad budową systemu B2B oraz przeprowadzenie działań informacyjnych o projekcie W realizacji
ETAP IV 01/06/13 - 31/08/13 Ostateczne wdrożenie systemu B2B, przeszkolenie pracowników

 

OGŁOSZENIA

Data Opis zakresu Link do pliku
10.09.2012

Zapytanie Ofertowe dotyczące zakupu wartości niematerialnych i prawnych, usług doradczych, eksperckich oraz szkoleń na potrzeby stworzenia systemu informatycznego niezbędnego do realizacji projektu.

Zapytanie_ofertowe_VERIGO_B2B_1
28.09.2012 Informacje o wyborze oferty Informacje o wyborze oferty

 

WIĘCEJ INFORMACJI O PROGRAMIE

Więcej informacji o dotacjach unijnych i Programie Operacyjnym Innowacyjna Gospodarka dla działania 8.2. "Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B", można dowiedzieć się na poniższych stronach.

 

Portal Unii Europejskiej                                            http://europa.eu/index_pl.htm

Program Innowacyjna Gospodarka                        http://www.poig.gov.pl/

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego                     http://www.mrr.gov.pl/

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości       http://www.parp.gov.pl/index/main/

Platforma promocyjna  Web.gov.pl                          http://www.web.gov.pl/